סורוקה מרכז רפואי אוניברסיטאי נבחר לבית חולים מצטיין של כללית לשנת 2022

סורוקה מרכז רפואי אוניברסיטאי נבחר לבית חולים מצטיין של כללית לשנת .2022 בזכות הישגיו בתחומים רבים ובהם: איכות רפואית, טיפוח המשאב האנושי, חוויית המטופל, קידום מחקר וחדשנות , מובילות תקשורתית, יעילות תפעולית ועוד.

ד"ר שלומי קודש, מנהל סורוקה מרכז רפואי אוניברסיטאי: "אני גאה לעמוד בראשו של מרכז רפואי שעובדיו מחויבים למשימה הלאומית, למטופלים ולעמיתים שלהם. ההישגים שלנו לאורך השנים, העקביות, המקצועיות, הלכידות ובעיקר הרוח הסורוקאית הייחודית שלנו הם המפתח להצלחה. אני שמח שקיבלנו על כך הוקרה כבית חולים מצטיין של כללית".

השבוע התקיים טקס להוקרת המוסדות המצטיינים של כללית. באירוע המרגש הוכרז סורוקה מרכז רפואי אוניברסיטאי כבית חולים מצטיין של כללית לשנת 2022.

אלי כהן, מנכ"ל כללית, אלוף במיל. יוחנן לוקר, יו"ר דירקטוריון כללית וד"ר אורלי ויינשטיין, סמנכ"לית וראש חטיבת בתי חולים העניקו את פרס ההצטיינות לד"ר שלומי קודש, מנהל סורוקה ונציגי ההנהלה והעובדים ,על הובלת בית החולים בדירוג של כללית.

סורוקה נבחר ע"י מנכ"ל והנהלת כללית כבית החולים המצטיין לשנת 2022, מבין בתי החולים הכלליים כשהוא מדורג ראשון ובציונים גבוהים בציון המשוקלל. סורוקה נבחר כבית חולים מצטיין בזכות הישגיו בתחומים רבים ובהם: איכות רפואית, טיפוח המשאב האנושי, חווית המטופל, קידום מחקר וחדשנות , מובילות תקשורתית, יעילות תפעולית ועוד.

ד"ר שלומי קודש, מנהל סורוקה מרכז רפואי אוניברסיטאי: "סורוקה מהווה נכס אסטרטגי למדינת ישראל, ובעל שליחות לאומית. אני גאה לעמוד בראשו של מרכז רפואי שעובדיו מחויבים למשימה הלאומית, למטופלים ולעמיתים שלהם. ההישגים שלנו לאורך השנים, העקביות, המקצועיות, הלכידות ובעיקר הרוח הסורוקאית הייחודית שלנו הם המפתח להצלחה. ואני שמח שקיבלנו על כך הוקרה כבית חולים מצטיין של כללית"

 

ד"ר קודש מוסיף: "ההישג מרשים כפליים בעיקר בשל העובדה ששנת 2022 הייתה מאתגרת במיוחד, שהתחילה עם גל תחלואה של קורונה והמשיכה במבצע "עלות השחר". הצוותים בסורוקה המשיכו בנחישות ובהתמדה האופיינית להם להתמודד עם אתגרים ולחזק את הובלתו של סורוקה, את המשפחתיות והערבות ההדדית כדי להגיע להישגים רבים למען קידום בריאות תושבי הנגב".

 

אלי כהן, מנכ"ל כללית: "סורוקה מהווה את אחד היסודות המוצקים והחשובים ביותר במערכת הבריאות כולה. ההצטיינות של בית החולים במדדי האיכות הלאומיים הובלה במניעת זיהומים ובמדדים מרכזיים נוספים מציבה אותו בראש מרכזי העל במדינה ומבטיחה לתושבי הנגב והאזור כולו רפואה איכותית ללא פשרות . אני מודה להנהלת בית החולים והצוותים כולם על עשייה מצוינת והתגייסות מופלאה לכל משימה של הצלת חיים בשיגרה ובחירום".

 

יצירת קשר

דילוג לתוכן