פרס הר"י למצוינות אישית הוענק  לד"ר דן שוורצפוקס

ד"ר דן שוורצפוקס - סגן מנהל סורוקה מרכז רפואי אוניברסיטאי מקבוצת כללית ומנהל המיון הפנימי והאמבולטורי
פרס הר"י למצוינות אישית הוענק לד"ר דן שוורצפוקס

בוועידת הר"י ה-44, הוענקו פרסי הר"י היוקרתיים שניתנים על: הצטיינות, הישגים מקצועיים ותרומה מיוחדת לחברה ולרפואה.
 
ד"ר דן שוורצפוקס, סגן מנהל סורוקה מרכז רפואי אוניברסיטאי ומנהל המיון הפנימי והאמבולטורי בבית החולים המשמש גם כרופא משפחה של קיבוץ עלומים מזה 22 שנים, קיבל את פרס "מצוינות בין אישית". וכך נאמר: " מקצועיותו ומחויבותו למטופל ולמטפל והתנהלותו וכישוריו האישיותיים עם הרופאים והחולים, והיותו רופא שבכל תפקידיו רואה הוא את האדם מעמידים אותו בגאווה רבה כראוי לקבלת הפרס".
בין הנימוקים לפרס: "הוא מהווה  מודל ל"רופא הישראלי" ומופת לרופאים צעירים, איש מקצוע משכמו ומעלה, המעורב בקליניקה, באקדמיה ובמחקר. הוא משקיע רבות בצוותים הרפואיים ובקידום רווחתם, וכל זאת, תוך שהוא פועל במסירות ובהענקת יחס אישי ואנושי עם המון הבנה, אמפטיה ואורך רוח".
 
 
ד"ר דן שוורצפוקס, סגן מנהל סורוקה מרכז רפואי מקבוצת כללית ומנהל המיון הפנימי והאמבולטורי: "קבלת הפרס איננה אישית, אלא אות הערכה לצוות המסור שאני רק נציגו. צוות שמחויב למשימתו ומסור באופן מעורר השראה לכל תושבי הנגב. "ואהבת לרעך כמוך" זה כלל גדול בתורה, וגם כלל גדול בחיים של הצוותים הרפואיים אשר זכיתי לעבוד עימם".
 
ד"ר שלומי קודש, מנהל סורוקה מרכז רפואי אוניברסיטאי:" אני מברך את ד"ר דן שוורצפוקס על זכייתו בפרס.
לצד הובלתו את המלר"ד להיות המלר"ד הטוב בישראל, הוא משקיע רבות בקידום בריאותם של תושבי הנגב ובהכשרת דור העתיד של הרפואה. ד"ר שוורצפוקס ראוי בהחלט לקבל הפרס כאדם, כרופא וכמנהל שלנגדו תמיד טובת המטופל, וכפי שהוא תמיד אומר "לטפל באדם באשר הוא אדם"."
 
מלר"ד סורוקה הוא הפעיל בישראל עם מספר הביקורים הגבוה ביותר. צוות המחלקה מעניק טיפול בשגרה ובחירום , תוך שמירה על האיכות במדדים הרפואיים. זמן השהייה במלר"ד סורוקה הוא הקצר ביותר מבין המלר"דים הגדולים בישראל, והוא המוביל בארץ בפרמטרים של שירות ואיכות רפואית.
 
ד"ר שוורצפוקס  הוביל בשנים האחרונות תהליכי עבודה שהביאו למהפכה בשירות הניתן למטופלים תוך שמירה על סטנדרטים של איכות ומצוינות, וכל זאת בצנעה ובנועם הליכות, בשילוב עם נחישות ומקצועיות.
 
בתמונה המצ"ב: ד"ר דן שוורצפוקס סגן מנהל סורוקה מרכז רפואי אוניברסיטאי מקבוצת כללית ומנהל המיון הפנימי והאמבולטורי מקבל את פרס הר"י למצוינות אישית בוועידת הר"י ה-44.
צילום: ההסתדרות הרפואית.

יצירת קשר

דילוג לתוכן